JURTA

400 zł *

Cena za dobę ze śniadaniem. Cena dotyczy wynajęcia jurty przynajmniej na dwie doby. Maksymalna ilość osób w ramach tej opłaty to 2 osoby. Dopłata za dodatkową osobę wynosi 50 zł za dzień (nocleg na dostawce).

500 zł *

Cena za wynajem jurty tylko na jedną noc

500 zł *

Cena za dobę ze śniadaniem w okresie od 24 grudnia do 2 stycznia oraz w czasie Świąt Wielkanocnych. Cena dotyczy wynajęcia jurty przynajmniej na dwie doby. Maksymalna ilość osób w ramach tej opłaty to 2 osoby.

DOMEK RADOŚĆ

500 zł *

Cena za dobę bez wyżywienia przy minimalnym pobycie 2 doby. Cena dotyczy wynajęcia całego domku. Maksymalna ilość osób w ramach tej opłaty to 4 osoby. Dopłata za dodatkową osobę wynosi 50 zł za dzień.

 

600 zł *

Cena za wynajęcie domku tylko na jedną noc

 

800 zł *

Cena za dobę bez wyżywienia przy minimalnym pobycie 2 doby w okresie od 24 grudnia do 2.stycznia oraz w czasie Świąt Wielkanocnych. Cena dotyczy wynajęcia całego domku. Maksymalna ilość osób w ramach tej opłaty to 4 osoby. Dopłata za dodatkową osobę wynosi 50 zł za dzień.

* W ceny wliczona jest pościel, ręczniki, drewno do kominka w okresie jesienno-zimowym i media.
 

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 30 % zadatku na konto bankowe.

Pozostałą część należności za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie. Zadatek jest zwracany tylko w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda Ci się dotrzeć do nas w pierwszym dniu rezerwacji, niestety zostanie ona anulowana.

Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. W miarę możliwości staram się dostosować godziny przyjazdu i odjazdu do Państwa potrzeb.

Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona podczas rezerwacji. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie obiektu do godz. 22.00.

Dane do przelewu:
Urszula Osek
Wojszyn 146 B
24-123 Janowiec
nr konta: 51 1950 0001 2006 0645 0393 0002

HARA-

miejsce na spotkania, warsztaty, ognisko

100 m2 przestrzeni pod dachem. Od Ciebie zależy jak ją zagospodarujesz. Bardzo fajnie sprawdza się pod grupowe spotkania, warsztaty, plenery. Ma swój dobry klimat. Można tu też rozpalić ognisko.

WARSZTATY