DOMEK

 

 

 

300 zł *

Cena za dobę bez wyżywienia. Cena dotyczy wynajęcia całego domku. Maksymalna ilość osób w ramach tej opłaty to 4 osoby. Dopłata za dodatkową osobę wynosi 40 zł za dzień.

1960 zł *

Jest to cena za tygodniowy (7 dni) pobyt bez wyżywienia. Cena dotyczy wynajęcia całego domku. Maksymalna ilość osób w ramach tej opłaty to 4 osoby. Dopłata za dodatkową osobę wynosi 210 zł za tydzień.

JURTA

250 zł *

Cena za dobę ze śniadaniem. Cena dotyczy wynajęcia jurty. Maksymalna ilość osób w ramach tej opłaty to 2 osoby. Dopłata za dodatkową osobę wynosi 40 zł za dzień (nocleg na dostawce).

1540 zł *

Jest to cena za tygodniowy (7 dni) pobyt . W cenę wliczone jest śniadanie. Cena dotyczy wynajęcia jurty. Maksymalna ilość osób w ramach tej opłaty to 2 osoby. Dopłata za dodatkową osobę wynosi 210 zł za tydzień.

* W ceny wliczona jest pościel, ręczniki, drewno do kominka w okresie jesienno-zimowym i media.
 

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 30 % zadatku na konto bankowe.

Pozostałą część należności za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie. Zadatek jest zwracany tylko w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda Ci się dotrzeć do nas w pierwszym dniu rezerwacji, niestety zostanie ona anulowana.

Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. W miarę możliwości staram się dostosować godziny przyjazdu i odjazdu do Państwa potrzeb.

Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona podczas rezerwacji. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie obiektu do godz. 22.00.

Dane do przelewu:
Urszula Osek
Wojszyn 146 B
24-123 Janowiec
nr konta: 51 1950 0001 2006 0645 0393 0002

WIATA OGNISKOWA

 

 

 

 

Zorganizowanie ogniska grupowego wg indywidualnych ustaleń.

Goście indywidualni korzystają z ogniska gratis.

WARSZTATY